Projekty

Pedagógovia školy sa snažia zapojiť žiakov do rôznorodých projektov, ktoré sú prístupné pre vekovú kategóriu 6 až 10 ročných. Zameranie týchto projektov je poväčšine výtvarného a literárneho charakteru (Európa v škole, Detský čin roka, ...).
Okrem toho je na škole vypracovaný projekt Nezábudka, ktorého cieľom je oživenie ľudových tradícií. Počas školského roka je vytvorených, za aktívnej činnosti žiakov, niekoľkých podvečerov, kde sa deti, rodičia a priatelia školy navzájom môžu oboznámiť s tradíciami zaujímavou formou a rôznymi súťaží.